Haber

Dilan Polat, düğünde sadece iki bileklik taktığını eleştirenlere sert çıkıştı!

Dilan Polat, düğününde sadece iki bileklik taktığını eleştirenlere, takipçilerini küçük düşüren bir görüntüyle yanıt verdi. Ayrıntılar?

Etkileşim kurmasını çok iyi bilen Dilan Polat, eşi Engin Polat ve çocuklarıyla yaşadığı lüks hayatın tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar paylaşan bir sosyal medya fenomeni.

Öyle ki yardımcılarına altın dağıtmaktan mutluluk duyduğu anları paylaşan Dilan Polat, hayatını dizi üzerine kuran bir isim.

“Nedir bu kabalık?” çok fazla insan. Milyon dolarlık sürprizleri ve söylentiyi dile getiren detayları paylaşan Dilan Polat’ın attığı adım artık olay oldu.

Dün katıldığı bir düğünü canlı yayın açmış gibi paylaşan Dilan Polat’ın eşiyle birlikte geline sadece iki bileklik taktığı anlar yaşandı.

Gelen tepki, yakından takip eden seyirciler için oldukça anlaşılır. Daha önce katıldığı bir düğünde çuval ve para takma anlarını paylaşan Dilan Polar, bu sefer sadece iki bileklik görünce şaşırdı.

Daha önce çuvalla para taktığı için eleştirilen Dilan Polat, bu kez iki bileklikle yetindiği için eleştirildi. Tabii bu alışılmışın dışında düşünülecek bir şey değil… Ama sorun Dilan Polat ve hepimiz farkında olalım diye an be an paylaştığı abartılı lüks hayat olunca, sözde sorgulanmak da işin içine giriyor. bu aşk?

Şimdi gelelim Dilan Polat’ın kendisini eleştirenlere sert çıkıştığı ve küçük düşürdüğü videosuna…

Siz ne düşünürsünüz bilemiyoruz ama Dilan Polat’ın “Kendi kardeşinin düğününde çeyrek altın bile takamıyor, bilemem” diyerek takipçilerini aşağıladığı anların böyle olduğunu düşünüyoruz. ve duruma binlerce mimikle tepki vermek, bize oldukça korkunç geliyor.

Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu