Haber

Üçüncü kez nikah masasına oturan Tuğçe Tayfur’un nikah meydanlarını paylaştığı gelinliği gündem oldu!

Usta sanatçı Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, Muhammet Aydın’la Sivas’ta evlendi. “Elhamdülillah Allah seni bana gönderdi” diyerek bir gelinliği paylaşan Tuğçe Tayfur’un gelinliği olay oldu.

Ferdi Tayfur’un kızı Tuğçe Tayfur, eski nişanlısı Burak Kalfa tarafından fiziksel ve ruhsal şiddete maruz kaldığını açıkladı.

Burak Kalfa ile yargılanan Tuğçe Tayfur, aradığı aşkı İş İnsanı Muhammet Aydın’da buldu.

Üçüncü kez dünyaevine giren Tuğçe Tayfur, Muhammet Aydın’la Sivas’ta evlendi. Düğüne baba Ferdi Tayfur ve anne Necla Nazir katılmadı.

Düğünden fotoğraflar paylaşan Tuğçe Tayfur, paylaşımının altına şu notu düştü?

‘Ciddi bir şey yazıp yazıyorum ve siliyorum ama o kadar mutluyum ki ve uzun bir süre sonra o kadar kendimdeyim ki ciddi bir şey yazamayacağım. ? Ne kadar plan yaparsak yapalım sonunda Allah ne derse o oluyor. Elhamdülillah Allah seni bana gönderdi ne güzel oldu @maydin3458 tabi ki seni suçlamadılar ama asıl duvar yıkılmayacak diye bir kulağından girip diğerinden çıktı. Allah aşkına sizi çok seviyorum Koca? TUĞÇE AYDIN’a merhaba diyelim canlar. Allah isteyen herkese nasip etsin. ❤️ Yanımda olduğun her gün için teşekkür ederim ?’

Düğünden kareleri sosyal medya hesabından paylaşan Tuğçe Tayfur’un gelinliği dikkat çekti. Tayfur, gelinliği için sade ve tamamen kapalı bir model tercih etti.

Tayfur’un takipçilerinin bir kısmı gelinliği çok iyi betimlerken, bir kısmı da “Ruhsar’ın hayalet elbisesine” benzetti. İşte bazı yorumlar…

.

.

.

.

Sizce Tuğçe Tayfur’un gelinliği nasıl? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu