Yaşam

’10 Days of a Good Man’ filminde İlayda Alişan ve Nejat İşler’in yakınlaştığı erotik sahneler çok konuşulacak!

Başrollerini Nejat İşler, İlayda Alişan, Şenay Gürler, Işık Fettahoğlu, Yurdaer Okur ve Barış Falay’ın paylaştığı Netflix’in tez filmi ’10 Days of a Good Man’ sonunda vizyona girdi!

Çok kısa sürede en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başaran sinemada İlayda Alişan’ın hem güzelliği hem de oyunculuğu resmen filme damgasını vurdu. İlayda Alişan’ın tüm dikkatleri üzerine çeken tartışmacı sahnelerini de kaçırmayalım.

Gelin detaylara birlikte göz atalım…

Netflix’in tez filmi ’10 Days of the Good Man’ dün vizyona girdi.

Mehmet Eroğlu’nun ‘İyi Bir Adamın 10 Günü’ romanından uyarlanan sinema, çok kısa sürede en çok izlenen yapımlar arasına girmeyi başardı.

“Netflix’in tartışmacı filmi 10 Days of the Straight Man’in konusu nedir?” Eğer merak ediyorsan…

Sadık adlı bir dedektifin Adil’e dönüşümünü etkileyici bir dille ele alan sinemada olaylar karmaşık bir yok oluşla başlıyor. Sinema, mafyadan insan kaçakçılarına ve sadist katillere kadar pek çok dünyaya odaklanır.

Yapımcılığını Nejat İşler’in Netflix için yaptığı film serisinin kadrosunda İşler’in yanı sıra İlayda Alişan da yer alıyor.

Şenay Gürler, Parıltı Fettahoğlu, Yurdaer Okur, Barış Falay, Esra Ronabar, İpek Türktan Kaynak, İlayda Akdoğan, Cet Artman, Sevgili Kaya, Kaan Turgut, Erdal Yıldız, Wish Kocaoğlu ve Kadir Çermik gibi başarılı isimler var.

İlayda Alişan demişken… Hem sevimliliğiyle hem de oyunculuğuyla tüm gözleri üzerine çekmiş.

Tabii İlayda Alişan’ın iddialı sahnelerini de kaçırmayalım…

Burası yanıyor!!! ?

Bu İlayda Alişan’ın oyunculuğu hakkında ne düşünüyorsunuz?

dicle-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu