Haber

Kocaeli Karamürsel Seyahat Kartları Ofisi hizmete giriyor

KOCAELİ (İGFA) – Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, seyahat kartları biriminde artan talepleri karşılamak için yerinde hizmetine devam ediyor. Bu kapsamda Karamürsel’de vatandaşlar için zaman zaman kurulan kesintili büro 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacak.

KALICI HİZMET

Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı seyahat kartları birimi, vatandaşların taleplerini karşılamak ve vatandaşlara kolaylık sağlamak amacıyla kesintili seyahat kartı ofisi açıyordu. Bu kapsamda Karamürsel Belediyesi’nde kurulan kesintili seyahat kartları ofisi, 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Karamürsel’de kalıcı olarak hizmet vermeye başlayacak.

PAZARTESİ BAŞLIYOR

Karamürsel Belediyesi’nin zemin katında kurulan seyahat kartları ofisi, 7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren saat 08.30 ve 17.30 saatlerinde vatandaşlara hizmet verecek. Vatandaşlar, İzmit’e gelmeden Karamürsel’de abonelik, öğrenci, indirimli ve ücretsiz seyahat kartı basabilecek ve vize işlemlerini halledebilecek.

4. KANDIRA’DA OFİS KURULACAK

Gölcük ve Gebze ilçelerinde kurulan ‘Seyahat Kartları Ofisi’nin üçüncüsü Karamürsel’de kurulacak. Büyükşehir Belediyesi yakında Kandıra’da dördüncü ‘Seyahat Kartları Ofisi’ni kuracak.

haber-korkut.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu