Haber

Kayapınar Belediyesi geleceğin sporcularını yetiştiriyor

Diyarbakır’da Kayapınar Belediyesi Gençlik ve SporŞube Müdürlüğü’ne bağlı Kayapınar Şehit Ali Gaffar Okkan Spor Kampüsü’nde geleceğin sporcularını yetiştirmek için antrenman kurslarına devam ediyor.

Kayapınar Belediyesi Gençlik ve Spor Şube Müdürü Ali Fazilet, madalya töreninde yaptığı konuşmada, Kayapınar Belediye Başkanlığı olarak tüm spor branşlarında hizmet veren bir grup oluşturduklarını söyledi.

Fazilet, Başbakanlığa bağlı spor kulübünde tenis, basketbol, ​​futbol, ​​hentbol, ​​atletizm, okçuluk, karate, engelliler yüzme gibi spor branş ve branşlarında da çalıştıklarını ve gayret gösterdiklerini belirterek, “Yetiştirmek için çalışıyoruz. geleceğin sporcuları Kayapınar Şehit Ali Gaffar Okkan Spor Kampüsü’nde.Deneyimli branş antrenörlerimiz ile eğitim kurslarımız devam ediyor.Sporun bir yarış değil aşk,dostluk ve eğlence olduğunu belirtmek isterim ve böyle başarılar geldiğinde, halkımızı, yöneticilerimizi de mutlu ediyoruz. Belediye Başkanımız Arif Karaman’ın önderliğinde bu çocuklarımız çok daha iyi bir eğitim alacaklar, çok uygun yerlere geleceğini belirtmek isteriz” dedi. – DİYARBAKIR

ibradihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu