Yaşam

Depremde amcasını, kuzenini ve arkadaşını kaybeden Zuhal Topal acısını paylaştı: Kalbim dağlandı

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkez üssünde meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki sarsıntılar; Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa’da büyük tahribata neden oldu. Oyuncu ve sunucu Zuhal Topal da depremlerde yakınlarını kaybetti.

“BABAM VE YAZENİMİN CAN CESARETİNE ULAŞTI”

Dayısının, kuzeninin ve arkadaşının vefatını Instagram hesabından duyuran Zuhal Topal, “Amcamın ve kuzenimin cansız bedenlerine ulaştılar. Acıma öfkem, geride kalanlara ümidim karıştı. Allah herkesin yardımcısı olsun. yaşam mücadelesi veren ve hayatta kalan vatandaşlarımız ve canla başla çalışan tüm gruplara, “Herkese teşekkür ederim. Dualarım ülkem için. Hepimizin başı sağolsun” dedi.

“LEVENT’İN KAYBI KALBİMİ KIRMIZI OLDU”

Hayatını kaybeden arkadaşıyla çektirdiği fotoğrafları yayınlayan ünlü isim, “Bu acı tarifsiz! Her can bizim ama bütün hafta sohbet ettiğimiz dünya genci Levent’in kaybı bizim” dedi. 2 ay önce vefat etti, yüreğim dağlandı. Allah ailesine sabırlar versin. Rabbim yakınlarını kaybeden herkese dayanma gücü, şifa ve sabırlar versin.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu